login downloads nieuwsbrief contact
Willekeurige foto
Snertloop 2010 40



Zondag 1 : Veno meest tevreden met 1-1 evenwicht in Steenwijkerwold
Gepost door Bert op 28/03/2010 21:23:25 (378 gelezen)

Sterk startend Steenwijkerwold moet Veno toch een remise toestaan.

Steenwijkerwold deed zichzelf zondagmiddag tegen het bezoekende Veno uit Vollenhove tekort door na een sterke start behoorlijk terug te vallen. Een vlot verkregen 1-0 voorsprong ging na ruim een half uur spelen via een discutabele strafschop weer teniet. Beide ploegen kregen in een rommelig vervolg nog wel kansen, en de thuisclub liet zelfs nog een strafschop onbenut. Gescoord werd er niet meer, en de bezoekers waren het meest tevreden met de 1-1 eindstand.

De thuisclub begon dus goed. De eerste kans was dan wel voor de gasten, maar op aangeven van Rik Hendriks raakte Stefan Vis de bal maar half, waardoor doelman Ter Horst van Steenwijkerwold nog niet in problemen kwam. De beste kansen waren voor de rood-zwarten. Jos Hof verscheen na een misser in de Venose defensie alleen voor doelman Daniël Klappe, maar deze liet zich niet passeren. Even later leek Hof op aangeven van Vroege wel te scoren, maar Rik Hendriks redde op de doellijn. Na 12 minuten spelen was het wel raak. Een leep balletje van Hof verschafte Johnny Wicherson vrije doortocht, waarna Klappe met een gericht schot werd geklopt: 1-0. Even later zou Wicherson na een ongelukkige botsing uitvallen. Steenwijkerwold bleef sterker, maar het volgende doelpunt viel na ruim een half uur spelen aan de andere kant. Stefan Vis ondernam op rechts een lange solo, die pas binnen het strafschopgebied door een duel met Van der Hoogen werd gestuit. Vis ging gestrekt, en arbiter Christ uit Nieuw Dordrecht zag er tot veler verrassing en strafschop in. Bovendien bewees Ten Wolde zichzelf, zijn ploeg en zijn supporters een slechte dienst door op uiterst onhandige manier duidelijk te maken dat hij de acteerprestaties van Vis niet bijzonder kon waarderen, en mocht blij zijn dat hij er met geel afkwam. Trainer Jan Sietse Heida wisselde onmiddellijk preventief. "Ik was blij dat er nog gewisseld kòn worden", verklaarde Heida na afloop. De toegekende strafschop werd door Roy Visser onberispelijk verzilverd: 1-1. Steenwijkerwold probeerde nog voor de pauze opnieuw op voorsprong te komen, en was daar ook enkele keren dichtbij. Zo werd een indraaiende bal van Hof door Jan van Smirren uit de kruising gekopt. Voor de pauze werd er niet meer gescoord.
Na de thee probeerden beide ploegen nog wel de winst naar zich toe te trekken, en ondanks het rommelige karakter van de wedstrijd waren er ook kansen aan beide zijden. Een strakke bal van Van der Hoogen leek kansrijk, maar zowel verdedigers als aanvallers tastten mis. De thuisclub kreeg nog een unieke kans om opnieuw op voorsprong te komen toen Vroege de "zestien" binnensoleerde en graag over het uitgestoken been van aanvoerder Michel Zandbergen languit ging. Opnieuw ging het leer op de kalkstip, maar doelman Klappe ging naar de goede hoek en stopte de inzet van Vroege. Veno was nog tweemaal dicht bij een treffer. Wilco Boltje reageerde attent op een diepe bal van Zandbergen, en stormde zomaar alleen op Ter Horst af. Boltje pegelde van afstand, maar zag zijn projectiel langs de kruising verdwijnen. Even later was Jeroen Schrijvers dichtbij succes, maar na het passje van Visser raakte hij de bal maar half. Aan de andere kant was Jos Hof via een indrukwekkende solo nog dichtbij succes, maar het leer ging naast de staander. Toen arbiter Christ voor de laatste keer floot waren de bezoekers het meest tevreden met de 1-1 endstand. "Ik ga met een tevreden gevoel weer naar Vollenhove", verklaarde trainer Henk Buimer van de gasten na afloop. "Het was niet zo'n goede wedstrijd, maar ik denk toch dat dit een terechte uitslag is. We willen boven de 11e plaats eindigen, en onze situatie is vanmiddag verbeterd."

Zijn collega Jan Sietse Heida vond dat zijn ploeg twee punten had ingeleverd. "In het begin hebben we de kansen laten liggen, en later in de wedstrijd ben je dan ook nog genoodzaakt een wissel toe te passen die je niet van plan was. Verder vind ik ook dat we de meeste kansen hebben gehad. Maar ja, het gaat natuurlijk wel om de doelpunten."


Opstelling Steenwijkerwold: Christiaan ter Horst, Jan Oord, Niels Bramsen, Arjan Dekker, Johnny Wicherson (21e Gerjan van der Hoogen), Peter Dekker, Erwin Kok, Leon Kerstma, Jos Hof, Rob ten Wolde (35e Rik Veenstra), Wilko Vroege.

Opstelling Veno:
Daniël Klappe, Wilco Boltje, Michel Zandbergen, Richard Post, Jan van Smirren, Rik Hendriks, Jan Wouters, Jeroen Schrijvers, Roy Visser, Stefan Vis, Gert Eelhorst.

Printvriendelijke pagina Stuur dit nieuwsbercht naar een kennis Creëer een PDF van dit artikel
 
De reacties zijn eigendom van de posters. We zijn niet voor de inhoud verantwoordelijk.



Hoofdsponsor
Hoofdsponsor
Hoofdsponsor

Volgende wedstrijd

Zondag 5 september

Steenwijker-
wold

-

Zwartemeerse
Boys

Sportpark Steenwijkerwold
14.00 uur



sv Steenwijkerwold © 2005 - 2010  |  RSS