Team indeling heren senioren 2021/2022

Team indeling heren senioren 2021/2022

25 juni 2021 15:30

Technische Commissie

De indelingen voor de senioren heren teams zijn weer rond. In overleg tussen leiders, trainers en TC zijn de volgende selecties opgesteld.
Uit de groep voor de 1e/2e en 3e selectie zullen later 3 teams vorm gegeven worden .

Zondag 1e / 2e en 3e selectie: 

Boris Berghorst Erik Mosterman Jesse Plat Mark Vromans Rik Buiter Wilco Stevens
Bram Gorter Florian Stamate Joep Kranendonk Martin van Essen Robin Zwiers Wilko Vroege
Brent Smit Frank Hankel Jorni Wesselink Mitchell Mosterman Ruben Kroon Joost Dolstra
Brian Los Gerwin Bosscha (k) Justin Spitsen Niels Vlierman Ryan de Boer  
Christiaan de Lange Guido Wester Justin Tuinstra Norbert Jans Sander Weijdenes  
Colin Peemen Hein Winter Klaas Jan Buitenhuis Peter Dekker Stefan Bouma  
Daan Kremer Henk Jan Timmerman Leo Vloedbeld (k) Raymond Westerbeek Stijn Blum (k)  
Devin Bouma Ian Los Leon Kerstma Remco ten Wolde Tim ter Schure  
Erik Groen Jasper Munsterman Maarten Blauw Rick Weijs Vincent Pit  

Begeleiding ZO-1: Gerjan van der Hoogen (trainer) / Daan van Luik (trainer) / Henry Westerbeek (leider)
Begeleiding ZO-2/3: Bert Otten (trainer) / Willem ter Horst (trainer) / Bas Helweg (leider)


Zondag 4e selectie:

Alex Smith Robin van den Hoed
Alexander ter Schure Thijs Bosma
Jannus Mulder jr. Thomas Bijl
Jelmer de Boer Tom Seegers
Jimmy Ouwehand Tygo Kuiper
Joost Damhuis Wessel Bijl (k)
Jorik Ouwekerk Willem ten Cate
Roan Kuiper  
Robin Seegers  

 

 

 

 

 

 


Begeleiding ZO-4:
Wessel Bijl (leider) / Jannes Mulder jr. (leider)


Zondag 5e selectie:

Arjan Dekker Reitze Eilers
Bart Klarenberg Remko Hartkamp
David Donker Rik Heijman (k)
Jan Hein Kranendonk Robert Kroes
Joost Froklage Simon Donker
Martijn Dekker Stephan Kiers
Mattijn Spijkerman Thijs Tiel Groenestege
Max Kremer Tim Kerstma
Nick Mosterman Wilco Trinks
Niels Kerstma  

 

 

 

 

 

 



Begeleiding ZO-5: Martijn Dekker (leider) / Bas van der Heide (leider)


Zondag 6e selectie:

Albert Jan Gorter Gerben Wink Karst Jan Kremer
Alwin Veurman Harald Zwolle Kor Westerveen
Andre Harsevoort Harjo Weijdema Niels bramsen
Anton Koops Jan de Vent Richard Mosterman
Bert Bos Jeroen Westerbeek (k) Rob ter Wolde
Bjorn Bramsen Jhonno Westerbeek Ronnie Bramsen
Dennis Wicherson Jhonny Wicherson Sander Bramsen
Erik Dingerdis Jos Hof Tiemen de Boer
Erwin Bakker Jos Jongbloed  
Erwin Kok Jos Velner  

 

 

 

 

 

 



Begeleiding ZO-6:
Freek Plat (leider) / Eric Zandbergen (leider)

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!